S.C. TURBOCOM E.C. S.R.L. are personal de inalta calificare pentru activitati de montaj in teren si de productie:

specialisti mecanici si energetici pentru montaj si reparatii echipamente energetice in centrale electrice.
maistri, tehnicieni si muncitori cu inalta calificare, specializati in motoare de turbine cu abur si hidraulice.
bobinatori, electricieni si automatisti pentru activitatile de reparatii si montaj motoare electrice si transformatoare cat si pentru instalatii electrice aferente. – sudori electrici si autogeni, autorizati ISCIR, instalatori si monteuri conducte.
personal calificat si autorizat pentru controale si urmarirea calitatii activitatilor de reparatii si montaj, cat si pentru realizarea pieselor de schimb.

S.C. TURBOCOM E.C. S.R.L. a realizat incepand din anul 1994 lucrari in regim de asigurarea calitatii, reparatii si montaj de utilaje energetice in urmatoarele complexe industriale:

1. S.C. ALUM S.A.TULCEA
2. S.C. ALPROM S.A. SLATINA
3. S.C. ABB-ENERGOREPARATII ROMANIA LTD
4. S.C. AMBRO SUCEAVA
5. S.C. ALRO S.A SLATINA
6. S.C. CELHART DONARIS S.A. BRAILA
7. S.C. CAROM S.A. ONESTI
8. S.C. CHIMCOMPLEX S.A. BORZESTI
9. S.C. CET SA BRAILA
10. S.C.CET ORADEA
11. S.C. COCA COLA PLOIESTI
12. S.C. COCA COLA BRASOV
13. SC ELECTROCENTRALE BUC.SA
14. S.C. DUCTIL S.A.BUZAU
15. S.C. DANUBIANA S.A. BUCURESTI
16. S.C. DAEWOO CRAIOVA
17. S.C. ELECTROSERVICE LD.SRL
18. S.C. ELSID S.A TITU
19. S.C. ENERGOREPARATII ABB ROMANIA
20. S.C. FEROM S.A TULCEA
21. S.C. DACIA S.A. PITESTI
23. S.C. GRLUN S.A. CAMPULUNG
24. S.C. IUTA S.A. BUCURESTI
25. SC LAFARGR ROMANIA SA
26. S.C. MAREX SA BRAILA
27. S.C. MARUB SA BRASOV
28. S.C.  MOLDOSIN  SA VASLUI
29. S.C. MIDOCAR SA BUCURESTI
30. S.C. MULLER PROD SERVICE SRL
31. S.C. METERRA SA GIURGIU
32. S.C. OIL TERMINAL SA
33. S.C. PETROMIDIA SA
34. S.C. RAAN TURNU SEVERIN
35. S.C. RAFINARIA DARMANERSTI
36. S.C. RAFO SA ONESTI
37. S.C. RULMENTUL SA BRASOV
38. S.C. SILVANIA SA ZALAU
39. S.C. STIROM SA BUCURESTI
40. S.C. STIAZ SA AZUGA
41. S.C. TERMO CALOR SA PITESTI
42. S.C. TUFON SA CRAIOVA
43. S.C. TEROM SA IASI
44. S.C. TREMAG SA TULCEA
45. S.C. TRACTORUL SA BRASOV
46. S.C. VICTORIA SA FLORESTI
47. S.C. VERACHIM SA GIURGIU
48. S.C. VIROMET SA VICTORIA
49. S.C. ZIROM SA GIURGIU






In prezent firma noastra lucreaza in regim de asigurarea calitatii conform normelor
ISO 9001:2008 la:

1. RAFINARIA PETROMIDIA SA
2. ROMPETROL WELL SERVICES SA
3. SC CHIMCOMPLEX S.A. BORZESTI
4. SC OIL TERMINAL SA CONSTANTA
5.SC AZOMURES SA
6. SC ROMAERO SA
7.SC UZINELE CLOROSODICE GOVORA SA
8. SC FORJA NEPTUN SA CAMPINA
9. SC MAREX SA BRAILA
10. SC ZIROM SA GIURGIU
11. SC ELECTROSERVICE LDD BUCURESTI
12. SC MULLER PRODSERVICE SRL BUCURESTI
13. SC ELECTROCENTRALE BUCURESTI SA, CET VEST, CET SUD, CET GROZAVESTI,CET PROGRESU
14. SC METERRA SA GIURGIU
15. SC POLYMER ADHESIVE TAPES SRL